1. Kies je auto: Peugeot E-2008
-
100% elektrisch
-
-
100% elektrisch -
-
-
-
-
-
Let op Afbeelding kan afwijken van model dat wij aanbieden
- 14 dagen bedenktijd
- Vast maandbedrag
- Heldere voorwaarden
- Bescherming bij inkomensverlies
Peugeot E-2008 Private Lease
De nieuwe Peugeot E-2008 is een compacte en veelzijdige SUV met een inspirerend design.
Peugeot biedt voor alle modellen de My Peugeot App gratis aan voor IOS en Android. Met deze app blijf je altijd in contact met jouw auto. Zo geeft de app de actieradius en de ritgegevens direct weer. Ook wordt de plaats waar de auto geparkeerd wordt automatisch opgeslagen, zodat je hem gemakkelijk weer terugvindt.
Wil je meer informatie over het opladen van een elektrische auto en elektrisch rijden? Klik dan hier.
Subsidieregeling Elektrische Personenauto’s Particulieren
Dit jaar kan je als consument een subsidie van €4.000,- aanvragen voor het private leasen van een elektrische auto.
De maandelijks te verkrijgen subsidie kan je middels je DigiD aanvragen bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) op vertoon van een getekende private leaseovereenkomst.
Voor meer informatie en voor het aanvragen van de subsidie klik hier.
Kenmerken
Consumentenprijs | € 36.300,00 |
Carrosserie | SUV |
Deuren | 5 deuren |
Brandstof | Elektriciteit |
Versnelling | Automaat |
Vermogen | 0/0 kW/pk |
Verbruik | 17,4 liter per 100km |
CO2 | 0 gram per km |
Gewicht | 1455 kg |
Dit krijg je voor jouw leasebedrag
Wij regelen en betalen bijna alles voor je. Het enige wat je zelf nog moet betalen is de brandstof, de wasstraat en eventuele verkeersboetes. Inbegrepen is:
✓ Wegenbelasting
✓ Reparatie, onderhoud en banden
✓ WA-verzekering en dekking van cascoschade (allrisk)
✓ Pechhulp in binnen- en buitenland
✓ Vervangend vervoer na 24 uur in Nederland
✓ Iedereen met een geldig rijbewijs mag de auto gebruiken
✓ Kosteloos opzeggen bij inkomensverlies door persoonlijke omstandigheden
Je nieuwe private lease auto online aanvragen gaat eenvoudig in 3 stappen:
-
Selecteer je auto -
Stel je auto samen -
Aanvraag versturen
Onze klanten over Alphabet
-
“Voorheen was ik al zakelijke klant, nu zet ik dat privé voort. Alles is altijd prima geregeld, zowel het bestellen tot afleveren van een nieuwe auto als het onderhoud daarna.”
-
“Beste prijs / kwaliteit verhouding, zeer goede, klantvriendelijke en probleemoplossende klantenservice. Heldere facturering. Geen lange wachttijden aan de telefoon. Ik heb geen opmerkingen of verbeter adviezen.”
-
“Uitstekende verwerking van mijn nieuwe lease contract. Zeer tevreden.”
-
“Goede service, zoeken altijd naar een oplossing bij een probleem, klantvriendelijkheid top!”
-
“Ik was al eens indirect klant bij Alphabet via het bedrijf waar ik werkzaam was. Toen was ik erg tevreden en ook nu ik zelf zorg heb gedragen voor het contract, is de service mij ook weer uitstekend bevallen. Ik hou niet van bezoekjes bij de merkdealer om de praatjes aan te horen. Bij Alphabet ging het lekker makkelijk on-line en ook met duidelijk respect voor de persoonsgegevens."